Консультування лікарем сексопатологом

З 2018 року  у поліклінічному відділенні №1 КУ «Сумська міська клінічна лікарня №1» (м. Суми вул. 20 років Перемоги, 13) проводить консультативний прийом лікар-сексопатолог Лях Сергій Богданович.

Отримати консультацію можна з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 14.00 у поліклінічному відділенні №1 за попереднім записом (в реєстратурі).

Проводиться консультування з наступних  проблем:

 1. Чоловіче безпліддя.
 2. Гормональні порушення у чоловіків.
 3. Еректильна дисфункція.
 4. Прискорена еяколяція.
 5. Аноргазмія.
 6. Фригідність (статева холодність).
 7. Розлад сексуальних бажань.
 8. Розлад сексуальної активації.
 9. Розлад оргазму.
 10. Сексуальні больові розлади.
 11. Дисгармонія.
 12. Діагностика та лікування:
 • інфекцій, які передаються статевим шляхом;
 • захворювань передміхурової залози.

 

Привітання з Новим роком

         Адміністрація та колектив комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня №1» щиро дякує за  підтримку та особистий  вклад у розвиток   лікарняного  закладу:

         Народного депутата України Медуницю Олега Вячеславовича.

         Голову постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Мельника Віталія Анатолійовича.

         Голову постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики Шилова Володимира Олександровича.

         Депутатів Сумської міської ради

Чепіка Володимира Ігоревича

Хандуріна Дмитра Вікторовича

Галицького Максима Олеговича

Баранова Андрія Володимировича

Жиленко Віталія Миколайовича

Волошину Ольгу Михайлівну

Шилова Віталія Володимировича

Фірсову Ольгу Василівну

Сагача Анатолія Григоровича

Рибальченко Ірину Анатоліївну

         Вдячність і повагу за благодійну допомогу висловлюємо  голові наглядової ради АТ «Технологія» Володимиру Володимировичу Заєць, керівнику благодійного фонду «Технологія» Петренку  Григорію Миколайовичу.

         Щиро вітаємо  усіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і  сподівань – принесуть Вам і Вашій  родині добро, мир і достаток. Нехай Ваше серце  буде зігріте  любов’ю  і теплом, домівка повниться добром, радістю та Божим благословенням, а очі світяться щастям. Нехай Новий рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Вашому серці вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

         З почуттям глибокої поваги дозвольте висловити Вам найщирішу вдячність за допомогу, яка є свідченням небайдужого ставлення до здоров’я мешканців міста.

         Хай Господь Бог  сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Досягнення в урології

Перкутанна (черезшкірна) нефролітотрипсія

 із застосуванням гольмієвого лазерного літотриптора.

Завдяки наявності нового рентгенологічного і ендоскопічного обладнання (рентгенологічна операційна С-дуга, наборів  спеціальних нефроскопів) у відділенні урології з успіхом виконуються сучасні ендоскопічні операції з приводу лікування камінців нирок (нефролітіазу) – перкутанна нефролітотрипсія (ПНЛ).

Дитяча рабiологiя

Адміністрація КУ «Сумська міська клінічна лікарня №1» повідомляє, що згідно наказу відділу охорони здоров’я Сумської міської ради від 01.09.2017 № 225 «Про удосконалення рабіологічної допомоги дитячому населенню міста Суми», з 20 вересня 2017 року антирабічна допомога дитячому населенню міста Суми буде надаватися на базі КУ «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди».

Велике прохання до батьків дітей, травмованих від укусів тварин,  не втрачати часу даремно та відразу після отримання травми звертатися до дитячого лікувального закладу.

Екстрене і амбулаторне ортопедо-травматологічне відділення поліклініки №1 КУ «СМКЛ №1», на базі якого розташований міський травмпункт, і в подальшому залишається міським антирабічним центром та  продовжує надавати допомогу дорослому населенню міста Суми, яке  постраждало від укусів тварин. Допомога надається, як і раніше цілодобово та в повному об’ємі.

Пресотерапiя

У липні місяці 2017 року лікарня придбала новий сучасний апарат для пресотерапії.  Пресотерапія - сучасний метод фізіотерапії, різновид лимфодренажного масажу. Це апаратна процедура, свого роду заміна ручного масажу, при якій маніпуляції проводяться за допомогою стиснутого повітря.

Під дією зовнішнього тиску міжклітинна рідина переміщається через лімфатичні судини в кровоносну систему і за допомогою нирок виводиться з організму.

Мамографічне обстеження молочних залоз

КУ «Сумська міська клінічна лікарня №1» з 15.08.2017 року введено в експлуатацію  систему мамо графічну рентгенівську «Lilyum»  виробництва Італія, на  якій виконується  рентгенологічне дослідження  молочних залоз (за 10 днів роботи  було обстежено 35 жінок та виявлено два випадки захворювання на  злоякісні новоутворення)